Intencje mszalne
odkupiciela.pl

NIEDZIELA 26.05. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
7.00
+ Rozalia Foltyn, Mama Józefa, teściowa Emilia
9.00
+ Stefania i Stanisław Balawender; + Maria  i Jan Hankus, rodzeństwo z obu stron
9.00
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety w 40. r. urodzin i syna Filipa w 4. r. urodzin
11.00
W intencji wszystkich Matek
PRZYJĘCIE KANDYDATÓW DO GRONA MINISTRANTÓW
16.00
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
16.30
+ Stanisław Włoch, żona Rozalia, córka Krystyna

PONIEDZIAŁEK 27.05.
6.30
+ Aleksander Donat, rodzice, teściowie, dziadkowie, zmarli z obu rodzin, + Jan Janusz i Elfryda Moś
17.30
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00
+ Zofia i Stanisław Wróbel, rodzice z obu stron

WTOREK 28.05.
6.30
+ Kazimiera Piegzik – z okazji dnia Matki
6.30
+ Józef Cholewa
17.30
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00
+ rodzice Zofia i Alojzy Szpaczek, synowie: Józef i Tadeusz

ŚRODA 29.05. Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
6.30
+ Alina i Jan Koczur
6.30
+ Stanisław Jurek
17.30
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00
+ Dorota Kopeć, zmarli z rodzin Kopeć, Rusnak, Gadziała i Sułowski

CZWARTEK 30.05. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
7.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Józefa z okazji 2 r. urodzin
9.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Amelii z okazji urodzin
PROCESJA EUCHARYSTYCZNA DO CZTERECH OŁTARZY
11.00
+ Kazimiera Mynarska w 3 r. śm., synowa Ewa, rodzice: Maria i Kazimierz
16.00
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
16.30
+ Zofia i Rudolf Franek
16.30
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Izabeli w 40 r. ur.

PIĄTEK 31.05. ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
6.30
+ ojciec Alojzy
17.00 - 18.00
ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ
17.30
NABOŻEŃSTWO MAJOWE Z PROCESJĄ
18.00
+ Janina Worek w 31 r. śm., mąż Julian, córka Teresa Kóska
18.00
+ Emilia Bobrowska

SOBOTA  01.06. Wspomnienie św. Justyna, męczennika, PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
6.30
+ Leszek Borgieł, dusze w czyśćcu cierpiące
7.00
NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
17.30
NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE Z PROCESJĄ
18.00
+ Krystyna i Zygmunt Cwajna, rodzice, siostra Aleksandra

NIEDZIELA 02.06.   IX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00
Dziękczynna za otrzymane dary w 46 r. ślubu Barbary i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
9.00
+ Józef Gicala, bracia, siostra i rodzice z obu stron
11.00
+ Kazimierz Szczyrbowski
16.00
NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE Z PROCESJĄ EUCHARYSTYCZNĄ
16.30
+ Rozalia i Karol Łukosz, córki, syn z rodzinami